Tvorba úspěšných webových stránek

Vytvoříme vám kreativní design, který si zamilujete

Tvoříme webové stránky tak, abychom vám pomohli rozjet úspěšné online podnikání. Základními kameny jsou kreativní design za použití moderních technologií s důrazem na mobilní návštěvnost. Tvorba webových stránek od nás vám otevře zcela novou podobu digitálního světa.

Koncept

Představte nám své podnikání a cíle a my vytvoříme nejvhodnější koncept k jejich dosažení. Počáteční dialog a sdílení vizí pomůže ušetřit čas i prostředky na obou stranách.

Analýza

Kvalitní weby mohou být vytvořeny jen při oboustranné komunikaci. Provedeme důkladnou analýzu a připravíme návrh tak, aby se co nejvíce blížil vašim představám.

Wireframe

Chceme klienty co nejlépe seznámit s navrženou podobou webu a proto nejdříve vytvoříme ke schválení wireframe, který provede klienta kostrou grafického návrhu.

Vývoj

Můžete se spolehnout na náš mladý tým, který sleduje aktuální trendy ve vývoji a ovládá současné technologie. Snažíme se dělat webové stránky přizpůsobené moderní době.

Grafické návrhy

Grafický návrh je základem naší tvorby. Společně vyladíme podobu designu k vaší spokojenosti. Teprve po jejím odsouhlasení se vrhneme na programátorskou část.

Programátorské práce

Jedničky a nuly, to je oč tu běží. Převedeme vaši představu o grafice do světa programového kódu a vytvoříme vám webové stránky tak, jako bychom je dělali pro sebe.

Servis

Předáním hotových webových stránek pro nás práce nekončí. Postaráme se o zřízení domény, webhostingu a o kompletní údržbu webu.

Webhosting a domény

Postaráme se o zajištění požadované domény a webhostingu na našich vysokokapacitních serverech s podporou 24/7.

Pravidelné aktualizace

Rozhodnete-li se jít cestou další spolupráce, poskytneme vám kompletní servis včetně pravidelných aktualizací systému a zabezpečení.

Rozvoj

Weby jsou živé a měly by neustále reagovat na měnící se digitální dobu. Bude nám ctí spolupracovat na jejich dalším rozvoji.

Pojďte do toho s námi

    PROPOJME SÍLY

    Kontaktujte nás a společně vybudujeme úspěšný projekt