Tvorba úspěšných webových stránek

Úspěšný web umíme již od 29 900 Kč
Ceník webových stránek

Tvoříme webové stránky tak, abychom vám pomohli rozjet úspěšné online podnikání. Základními kameny jsou kreativní design za použití moderních technologií s důrazem na mobilní návštěvnost. Tvorba webových stránek od V CREATE vám otevře zcela novou podobu digitálního světa. Jsme tu pro vás 24/7.

Koncept

Představte nám své podnikání a cíle a my vytvoříme nejvhodnější koncept k jejich dosažení. Počáteční dialog a sdílení vizí pomůže ušetřit čas i prostředky na obou stranách.

Analýza

Kvalitní tvorba webových stránek může být docílena pouze při oboustranné komunikaci. Provedeme důkladnou analýzu a připravíme návrh tak, aby se co nejvíce blížil vašim představám.

Wireframe

Chceme klienty co nejlépe seznámit s navrženou podobou webu a proto nejdříve vytvoříme ke schválení wireframe, který provede klienta kostrou grafického návrhu. Samotná tvorba webu probíhá až po odsouhlasení wireframu.

Vývoj

Můžete se spolehnout na náš mladý tým, který sleduje aktuální trendy ve vývoji a ovládá současné technologie. Tvorba webu od V CREATE je vždy přizpůsobená moderní době.

Grafické návrhy

Grafický návrh je základem naší tvorby. Společně vyladíme podobu designu k vaší spokojenosti. Teprve po jejím odsouhlasení se vrhneme na programátorskou část.

Tvorba webu

Jedničky a nuly, to je oč tu běží. Převedeme vaši představu o grafice do světa programového kódu a vytvoříme vám webové stránky tak, jako bychom je dělali pro sebe.

Servis

Předáním hotových webových stránek pro nás práce nekončí. Postaráme se o zřízení domény, webhostingu a o kompletní údržbu webu.

Webhosting a domény

Postaráme se o zajištění požadované domény a webhostingu na našich vysokokapacitních serverech s podporou 24/7.

Pravidelné aktualizace

Rozhodnete-li se jít cestou další spolupráce, poskytneme vám kompletní servis včetně pravidelných aktualizací systému a zabezpečení.

Rozvoj

Weby jsou živé a měly by neustále reagovat na měnící se digitální dobu. Bude nám ctí spolupracovat na jejich dalším rozvoji.

Pojďte do toho s námi

Webové stránky

s důrazem na kreativní grafiku

Více o službě

E-shop na míru

s napojením na všechny systémy

Více o službě

Firemní identita

zaměřená na strategii firmy

Více o službě

Skladový systém

kompletně propojený s e-shopem

Více o službě

Účetní systém

kompletně propojený s e-shopem

Více o službě

Marketing & SEO

přizpůsobené na první místo

Vlastní HelpDesk

pro hlášení chyb a úprav

Více o službě

Webhosting

na našem serveru

Kontaktní telefon

+420 777 679 359

Kontaktní e-mail

info@vcreate.cz

Web podpory

https://vcreate-podpora.cz

PROPOJME SÍLY

Kontaktujte nás a společně vybudujeme úspěšný projekt