Co děláme

Projekty

O nás

Kontakt

Úvod

Články

Web

E-shop

Marketing

Branding

Telefon

+420 777 679 359

Kontaktní e-mail

E-mail podpory

ESHOP na míru vašemu podnikání

Eshop, co opravdu prodává, umíme již od 49 900 Kč

Vytvoříme eshop na míru jak pro menší projekty s jednoduchou funkcionalitou, tak pro ty rozsáhlejší a složitější. Svěřte je do našich rukou a pomůžeme vám zazářit. Nevytvoříme pouze hezký eshop, vytvoříme vám chytrý eshop na míru. Tvorba eshopu od V CREATE vám pomůže uspět v digitální době. Jsme tu pro vás 24/7.

Personalizace

Představte nám své podnikání a cíle, my nasajeme vaši atmosféru a vytvoříme pro vás eshop na míru. Celé řešení vytvoříme podle vašich požadavků a představ tak, aby se eshop stal vaším úspěšným prodejním kanálem.

Zákazník je klíčový

I pro nás je spokojený klient klíčem k úspěchu. Nebojte se nám sdělit všechny své představy a požadavky a společně najdeme řešení.

Cokoliv potřebujete

Vždy se snažíme vyjít vstříc přáním klienta. Vaše projekty jsou pro nás výzvou a posouvají nás dál. Pomozte nám překročit hranice.

Technologie

Potřebujete svůj eshop na míru propojit s dalšími systémy? Skladové či účetní systémy, statistiky a vše, co potřebujete pro fungování svého podniku. Váš eshop na míru si bude tykat s ERP systémy CEZAR, POHODA, SAP, HELIOS a další.

Napojení na skladové systémy

Napojení na účetní systémy

Automatizace procesů

Hromadná editace produktů

Odesílání newsletterů

Statistiky a vyhodnocování

Výkon

Moderní doba je zaměřena především na výkon. Naší hnací silou je nejen vaše spokojenost, ale také úspěšnost a růst vašeho podnikání. Společně vytvoříme prodejní kanál, který si zamilujete.

Marketing

Pomůžeme vám nastavit vaši strategii tak, aby úspěšně směřovala na cílové skupiny a pomohla vám růst.

Nastavení SEO

Myslíme o krok napřed a proto vám nastavíme již od začátku SEO tak, abyste byli snáze vyhledatelní a ocitli se na předních pozicích.

Pojďte do toho s námi
eshop na míru

Kontaktní formulář