Objednávky pod kontrolou do poslední koruny

Propojíme e-shop s vaším účetním systémem. Ušetříte čas i peníze.

S naším e-shopem vás napojíme na jakýkoliv účetní systém a vše tak můžete řídit centrálně a bez starostí. Máme bohaté zkušenosti s propojováním se systémy POHODA, iDoklad, Fakturoid, Money S3, CEZAR, SAP či HELIOS.

Bez stresu

Díky propojení e-shopu s ekonomickým systémem máte zajištěné pohodové vedení daňové evidence i účetnictví. Nemusíte se tak obávat toho, že by finální částka na e-shopu byla po zaokrouhlení jiná než finální částka generovaná z účetního systému, který může mít nastavené jiné zaokrouhlování. Už žádné další zbytečné náklady za správu účetnictví a manuální zakládání faktur z e-shopu do vašeho účetního systému.

Objednávka s fakturou

Přijatá objednávka se z e-shopu automaticky vytvoří i ve vašem účetním systému a tam se automaticky založí také faktura – podle toho, zda již objednávka byla zákazníkem zaplacena.

Vlastní číselná řada

V některých případech se může stát, že chcete fakturám vytvořených synchronizací z e-shopu přiřadit jinou číselnou řadu a odlišit je tak ve vašem účetním systému. To vše jsme schopni pro vás připravit.

Zákazník na prvním místě

Do vašeho účetního systému vám také automaticky přeneseme veškeré údaje o zákazníkovi. Vy tak máte možnost nahlížet na jeho kompletní historii nákupu skrze e-shop a sestavovat si tak různé účetní reporty.

Propojení

Podívejte se na schéma reálné praxe bez napojení a s napojením e-shopu na účetní systém. Propojením šetříte čas i peníze.

  • Bez napojení na systém
  • S napojením na systém
Úspora nákladů

reálný příklad

Vezmeme-li v potaz, že dnešní průměrná mzda účetní je 220 Kč na hodinu. Máme prokázáno, že bez napojení na systém, účetní vytváří faktury v účetním systému přibližně 1 pracovní hodinu za den (měřeno na 15 objednávkách denně). Celkem máme ušetřených 5 hodin práce za týden a za rok to již dělá 240 hodin, což dělá 52 800 Kč za rok.

Pojďte do toho s námi

Webové stránky

s důrazem na kreativní grafiku

Více o službě

E-shop na míru

s napojením na všechny systémy

Více o službě

Firemní identita

zaměřená na strategii firmy

Více o službě

Skladový systém

kompletně propojený s e-shopem

Více o službě

Účetní systém

kompletně propojený s e-shopem

Více o službě

Marketing & SEO

přizpůsobené na první místo

Vlastní HelpDesk

pro hlášení chyb a úprav

Více o službě

Webhosting

na našem serveru

Kontaktní telefon

+420 777 679 359

Kontaktní e-mail

info@vcreate.cz

Web podpory

https://vcreate-podpora.cz

PROPOJME SÍLY

Kontaktujte nás a společně vybudujeme úspěšný projekt