Co děláme

Projekty

O nás

Kontakt

Úvod

Články

Web

E-shop

Marketing

Branding

Telefon

+420 777 679 359

Kontaktní e-mail

info@vcreate.cz

E-mail podpory

podpora@vcreate.cz

Sklad pod kontrolou do poslední položky

Propojíme e-shop s vaším podnikovým informačním systémem. Ušetříte čas i peníze.

S naším e-shopem vás napojíme na jakýkoliv ERP systém a správu tak můžete provádět centrálně a bez starostí. Disponujeme bohatými zkušenostmi s propojováním se systémy CEZAR, POHODA, SAP či HELIOS.

 

Pod kontrolou

Napojení e-shopu vám zajistí aktuálnost zobrazovaných dat – především informace o skladové dostupnosti zboží v požadovaném množství. Tímto krokem můžete výrazně snížit režijní náklady firmy spojené s aktualizací dat a s vyřizováním nevykrytých objednávek. Kromě signifikantní úspory času a peněz také můžete ovlivnit spokojenost a loajalitu svých zákazníků.

Založení nového produktu

Vyhnete se dvojímu zadávání produktové karty. Produkt založený ve vašem skladovém systému se automaticky zobrazí i na e-shopu. To vám zajistí nemalou úsporu času a eliminuje prostor pro chybovost.

Sklad do poslední položky

E-shop automaticky aktualizuje data ze skladového systému a k vystaveným produktům načítá jejich aktuální množství. Vyhnete se tak situaci, kdy by zákazník nakoupil produkt, který již není skladem (i v případě jiných prodejních kanálů).

Propojení skladového systému s e-shopem

Propojením skladového systému s e-shopem dosáhnete aktuálnosti zobrazovaných dat. Nám stačí pouze sdělit, které údaje chcete automaticky synchronizovat se skladovým programem a my se postaráme o propojení obou systémů. Mezi nejčastěji synchronizované údaje na skladové kartě produktu patří:

R

Název

R

Cena

R

Cena po slevě

R

Množství

R

Paleta

R

Jednotka

R

Rozměry

R

Hmotnost

R

Doplňující kódy

R

Obrázky

Propojení

Podívejte se na schéma reálné praxe bez napojení a s napojením e-shopu na skladový systém. Propojením šetříte čas i peníze.

Bez napojení na systému

S napojením na systém

Úspora nákladů

reálný příklad

300 kč

hodinová mzda správce e-shopu

1 hod

hodinová mzda správce e-shopu

1 500 kč

ušetřeno týdně

6 000 kč

ušetřeno měsíčně

72 000 kč

ušetřeno ročně

Předpokládejme aktuální průměrnou mzdu správce e-shopu 300 Kč na hodinu. Z našich zkušeností vyplývá, že bez napojení na skladový systém správce obchodu aktualizuje či ověřuje správnost dat nejméně 1 pracovní hodinu denně.Celkem tak ušetříte 5 hodin práce týdně, 240 hodin za rok, což přináší úsporu min. 72 000 Kč ročně.
Správce e-shopu se tak může věnovat jiným důležitějším činnostem a tím pádem má vyšší přidanou hodnotu i pro samotnou firmu a obrat e-shopu.
Pojďte do toho s námi
eshop na míru

Kontaktní formulář