Co děláme

Projekty

O nás

Kontakt

Úvod

Články

Web

E-shop

Marketing

Branding

Telefon

+420 777 679 359

Kontaktní e-mail

E-mail podpory

BigMat Stavebniny Líbeznice

Představení projektu

Pro klienta BigMat Stavebniny Líbeznice jsme provedli nejen kompletní redesign loga, ale také vytvořili sofistikovaný e-shop. Tento projekt nebyl jen dalším běžným návrhem e-shopu; šlo o výjimečnou integraci, která byla zcela provázána se stávajícím skladovým a účetním systémem klienta, CEZAR.

Integrace CEZAR

Klíčovou součástí celého projektu byla úzká integrace se systémem CEZAR. Když stavebniny přijmou nový materiál, skladník jej jednoduše zadá do systému. Díky našemu chytrému napojení se vše automaticky přenese i do e-shopu. Výsledkem je naprostá synchronizace skladovosti a cenových údajů až do poslední položky a koruny.

Oboustranná Propojení

Jednou z nejinovativnějších vlastností této integrace je její oboustrannost. Když přijde objednávka z e-shopu, automaticky se přenese do systému CEZAR. Tím odpadá potřeba manuálního přepisování nebo kontroly dat, čímž se výrazně urychlí proces zpracování objednávky.

Efektivita a Úspora Nákladů

Toto propojení nejen zjednodušuje procesy a šetří čas, ale také významně snižuje riziko chyb, které mohou vzniknout ručním přepisem dat. Navíc se zvyšuje celková produktivita týmu a umožňuje zaměstnancům věnovat se důležitějším úkolům.

Redesign Loga

Kromě technologické integrace jsme pro BigMat Stavebniny Líbeznice vytvořili i nový vizuální styl. Logo bylo přepracováno tak, aby lépe vyjádřilo moderní a inovativní charakter společnosti, a aby lépe rezonovalo s cílovým publikem.

Závěr

Tento projekt je jasným příkladem toho, jak technologie může zlepšit podnikání na každodenní bázi. Nejde jen o to mít e-shop, jde o to, jak může být e-shop inteligentně integrován do stávajících systémů a procesů, aby byl jak jednoduchý, tak efektivní. Pokud hledáte řešení, které vás posune dál, než jen e-shop, jsme zde, abychom vám to poskytli.

Zobrazit ostatní projekty